Z perspektywy mamy

Najlepszy blog parentingowy

krem do cery naczynkowej
Poradnik

Naturalny krem z awokado do cery naczynkowej

Nie trzeba wcale kupować bardzo drogich kosmetyków, aby na co dzień efektywnie dbać o cerę i coraz korzystniej wpływać na jej kondycję i zarazem ogólny jej wygląd. Większość używanych na co dzień produktów kosmetycznych można tworzyć z domowych artykułów, które często ma się tuż pod nosem. Wypróbuj przepis na naturalny przepis na krem z awokado i ciesz się efektami!

Naturalny krem z awokado

Przepis na krem z awokado

Przedstawiamy przepis na znakomity krem do cery naczynkowej. Powinien on podpasować także posiadaczkom skóry dojrzałej bądź suchej. Awokado jest jednym z najlepszych źródeł zdrowych kwasów tłuszczowych. A skóra też potrzebuje tych kwasów. Należy je do niej wprowadzać zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Z awokado można wykonać zarówno standardowy krem do twarzy, jak również preparat przeznaczony do pielęgnacji delikatnej skóry występującej pod oczami. W tym celu kilka plasterków awokado należy zmiksować z łyżeczką oleju migdałowego. Papka powinna zostać nałożona na oczyszczoną skórę i pozostawiona na niej na dziesięć minut.

Naturalny krem z awokado kobieta

Starcza na dłużej!

Kremu śmiało miało można jej używać nawet co drugi dzień. Kosmetyki naturalne nigdy nie będą bowiem szkodzić skórze. Koniecznie wypróbuj przepis i pochwal się swoim znajomym!

kobiecyzywiol.pl
Redaktor naczelna portalu zperspektywymamy.pl.