Z perspektywy mamy

Najlepszy blog parentingowy

Spacerówka
Poradnik

Spacerówka, jaką wybrać, aby się sprawdzała?

Lekki wózek spacerowy pozwala na bardzo komfortowe wędrówki nie tylko miejskie, ale także te leśne. Możemy bardzo szybko złożyć go i bez problemu schować do samochodu, nawet tego o nie dużych rozmiarach. To z pewnością ułatwia i uprzyjemnia każdy spacer i sprawia, że zdecydowanie chętniej się na niego wybieramy. 

Wygodna spacerówka miejska, jakie powinna mieć cechy?

Kiedy stoimy przed wyborem wózka miejskiego, to powinniśmy przede wszystkim wybrać taki, który spełnia określone cechy. Najważniejszą kwestią jest tutaj lekkość, a także możliwość złożenia wózka, kiedy nie będziemy go już potrzebować. 

To wiele ułatwia i sprawia, że nie musimy obawiać się, że wózek po złożeniu nie zmieści się do nawet małego auta. Łatwość składania i rozkładania jest niewątpliwie dodatkowym atutem. 

Wybierając wózek miejski, musimy wybrać taki model, który swoją jakością, oraz łatwością prowadzenia będzie umilał nam spacery. Kiedy zdecydujemy się na spacerówkę kompaktową, to nie będzie żadnych obaw o to, czy wózek zmieści się do samochodu w razie potrzeby np. podczas zakupów. 

Spacerówka z możliwością rozbudowania dla drugiego dziecka

Planując drugie dziecko, lub mając bliźnięta, powinniśmy pomyśleć o kupnie spacerówki, która da nam możliwość wożenia dwójki dzieci jednocześnie. To sprawia, że nie musimy obawiać się, że spacery z więcej niż jedną pociechą będą wygodne i bezpieczne. 

Spacerówka Bumprider Connect to jedyny na świecie wózek, który daje możliwość za pomocą magnesów, dopasowania dodatkowego siedziska. Mamy więc alternatywę, kiedy oczekujemy drugiego dziecka, lub spodziewamy się bliźniąt i musimy pogodzić jednoczesne wożenie dwójki dzieci. 

spacerówka

Jakie cechy są najważniejsze w przypadku spacerówki?

Zdecydowanie najważniejszą cechą spacerówki jest lekkość, a także stosunkowo niewielki rozmiar. Nie możemy jednak zdecydować się na wózek, który zapewni nam te cechy, kosztem jakości, a także małej stabilności. Marka pewna i sprawdzona pozwoli nam na zakup wózka, który każdą z tych cech zapewni nam w najlepszym wydaniu. 

Wybierając lekki wózek spacerowy, który będzie pochodził od sprawdzonego producenta i dającego nam tym samym możliwość korzystania z innowacyjnych rozwiązań, będziemy mieć pewność, że wózek będzie odporny na wilgoć, a także chroniący przed promieniami UV. W przypadku więc każdego spaceru będziemy przygotowani na każdą ewentualność. 

Dlaczego nie warto kupować wózka spacerowego bez przemyślenia?

Wiele wózków, które nie są zbyt dobrej jakości, nie tylko nie zapewni bezpieczeństwa naszemu dziecku podczas spaceru, ale także nie będziemy mogli liczyć na wygodę prowadzenia. Zdecydowanie lepiej jest zainwestować w wózek, który pochodzi od producenta, który od lat oferuje klientom innowacyjne rozwiązania. 

Obecnie możemy liczyć na zakup wózka, który prowadzi się lekko, jest stabilny, kompaktowy, a także doskonale spisuje się nawet w dużych miastach, gdzie musimy omijać rozmaite przeszkody. Z dobrze dobraną spacerówką zrobimy to bez żadnego problemu i spacer będzie prawdziwą przyjemnością. 

Możliwość składania i rozkładania w kilka chwil

Spacerówka, która będzie lekka i kompaktowa, a także, która w dowolnej chwili da się łatwo złożyć i rozłożyć może okazać się dla nas tym, co sprawi, że każda wyprawa będzie prawdziwą przyjemnością. 

Nie musimy decydować się na zakup wózka, który nie spełnia cechy, na której tak nam zależy. Tym bardziej warto zdecydować się na zakup u producenta, który wie, jak ważne są wszystkie kwestie od prowadzenia, aż po schowania wózka do auta, czy wnosząc go do domu. Lekkość niewątpliwie wiele nam w tej sytuacji ułatwi. Więcej znajdziesz na tej stronie.

 

Redaktor naczelna portalu zperspektywymamy.pl.