Z perspektywy mamy

Najlepszy blog parentingowy

bezpieczny sen
Dziecko

Zastanawiasz się jak zapewnić swojemu dziecku bezpieczny sen?

Czy wiedziałaś, że w ramach profilaktyki SIDS, WHO radzi aby raz na zawsze pozbyć się kocyków z dziecięcych łóżek?

Chcąc zapewnić swojemu dziecku bezpieczny sen, koniecznie zadbaj o to, aby w jego łóżku nie było żadnych zbędnych ozdób i pościli. Pluszowe kokony mimo swojego uroku często są siedliskiem kurzu, a sztuczna i nieprzepuszczająca powietrza tkanina często doprowadza do niepotrzebnego przegrzania dziecka. 

Śpiworki Love To Dream zostały zaprojektowane z myślą o komforcie dzieci i rodziców. Wierzymy, że bezpieczny sen twojego dziecka jest naszym wspólnym celem, dlatego razem z grupą ekspertów stworzyliśmy innowacyjny produkt, który realnie przełoży się na jakość i bezpieczeństwu snu twojego malucha. 

Bez niepotrzebnych, luźnych tkanin i z wystarczającą ilością przestrzeni na ruchy bioder i nóżek. Wszystkie nasze produkty zostały zatwierdzone przez INPAA.

Zamień kocyk na śpiworek 

Dzięki śpiworkom Love To Dream  twoje dziecko przestanie odkopywać się w nocy, a ryzyko przykrycia twarzy, zostało zniwelowane do zera. Konstrukcja śpiwora zapewni dziecku ciepły, bezpieczny sen, a tobie spokojny wieczór. 

Nasze produkty doskonale sprawdzą się na każdym etapie życia dziecka. Stworzone z wysokiej jakości, przyjaznej dla skóry materiałów, idealnie nadadzą się dla najmłodszych członków rodziny.

Wygoda użytkowania śpiworka

Śpiworki dla niemowlaka zostały uszyte w dwóch rozmiarach po to, by jak najlepiej odpowiadały potrzebą dziecka. Mniejszy rozmiar, ciasno otuli twojego malucha, zapewniając mu poczucie bezpieczeństwa i spokojny sen. 

Doskonale dopasowany ciężar, pozytywnie wpłynie na relaksację całego ciała dzięki czemu faza snu głębokiego wydłuży się, a twój maluch będzie miał piękne sny. Większy rozmiar został stworzony z myślą o starszych dzieciach dla których potrzeba przestrzeni jest niezmiernie ważna. 

Nasz śpiworek nie krępuje ruchów i pozwala na prawidłowe ułożenie dziecka. Zapewnia swobodę w obrębie stawu biodrowego i nóg, dzięki czemu nawet w nocy  twoje dziecko wciąż będzie mogło rozwijać się swobodnie. Konstrukcja śpiworka sprawia, że nawet mimo intensywnych ruchów, dziecko pozostaje przykryte przez całą noc. 

Ciągły sen jest niesamowicie ważny dla rozwoju mózgu dlatego dzięki wszytemu suwakowi nie musisz martwić się nocnym przewijaniem. Śpiworek zapewnia rodzicom wygodę użytkowania, bez konieczności wyjmowania i wybudzania dziecka. Wystarczy jeden ruch aby bez trudu pieluszkę.

Nie przegrzewaj

Okrywanie dziecka sztucznymi materiałami ma negatywny wpływ na jego układ termoregulacji, a w konsekwencji na jego późniejszą odporność.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każde dziecko jest inne, dlatego nasze produkty zostały stworzone z materiałów o różnej przepuszczalności termicznej, dzięki temu każda mama będzie mogła dopasować produkt idealnie do potrzeb swojego dziecka i warunków panujących w sypialni. 

Śpiworki Love To Dream to komfortowy sen w pięknym wydaniu 

Oryginalny design i szeroka gama kolorów sprawiają, że każdy rodzic bez trudu znajdzie coś dla siebie. 

Redaktor naczelna portalu zperspektywymamy.pl.