Z perspektywy mamy

Najlepszy blog parentingowy

Psi Patrol
Lifestyle

Psi Patrol: Skąd wziął się fenomen tych zabawek i czy sprawdzą się dla naszego malucha?

Jako że Święta już za kilkanaście dni, wystawy sklepów z zabawkami wypełnione są najfajniejszymi, czyli najmodniejszymi w ostatnim czasie zabawkami, które spodobają się dzieciom. Jedną z takich pozycji na wystawach zajmują wszelkie zabawki z psiego patrolu. Rodzice natomiast zaczynają się zastanawiać, czy właśnie zabawkę z tej serii zakupić na Gwiazdkę dla swego dziecka. Sprawdźmy zatem, dlaczego psi patrol jest tak lubiany przez maluchy.

Fenomen bajki Psi Patrol

Niemalże każdy kilkulatek zna serial animowany, Psi Patrol. I pewnie bardzo go lubi. Wszystko dlatego, że głównymi bohaterami bajki są szczeniaczki oraz chłopiec Ryder. To bardzo popularny motyw w wielu bajkach dla dzieci, jednak przygody grupy psiego patrolu, mają jedną różnicę, która tak podoba się naszym dzieciom. Mianowicie postacie z Paw Patrol cieszą się tak ogromną popularnością, gdyż nie są one zwykłymi dziećmi. Są bohaterami, którzy niczym strażacy czy policjanci ratują swą malutką miejscowość przed każdym niebezpieczeństwem. Pokazują więc, że nawet i dzieci mogą być takimi małymi super bohaterami. 

Zabawki Psi Patrol

Zabawki z Psiego Patrolu to propozycja dla malców i nieco większych dzieci. Dla najmłodszych można kupić pluszowe misie, np. Buldoga Rubble’a, Kundelka Rocky’ego lub Owczarka Chase’a oraz maskotki z podobizną Cocker Spanielki Skye. Nieco większe dzieci, miłośnicy Psiego Patrolu, z pewnością polubią zabawki spin master. Są to tory wraz z pojazdami czy figurkami. To idealny zakup na prezent, który dodatkowo można wykorzystać, żeby spędzić czas razem ze swoim dzieckiem i wspólnie pobawić się torem. Z kolei dla miłośników klocków znajdą się zastawy z klockami z Psiego Patrolu. W sklepach są też dostępne wszelkie gadżety z bajki. 

Psi Patrol zabawki to idealny prezent dla każdego malca, który lubi bajkę czy też postaci z serialu. W dodatku będzie to dobry pomysł na kreatywny i mądry upominek dla naszego dziecka pod choinkę. I nie tylko. Zabawki z psim patrolem możemy kupić dziecku na urodziny, imieniny czy dzień dziecka lub po prostu, bez okazji. Jeśli wiemy, że nasze dziecko ucieszy się z zabawek, które mają motyw psiego patrolu, możemy również pomyśleć o zakupie gadżetów psiego patrolu. Znajdziemy wszelkie znaczki, breloki czy plecaki z postaciami z tej uroczej animacji. Warto też przemyśleć zakup ubrań z bohaterami z popularnej bajki, ponieważ z pewnością nasze dziecko ucieszy się, gdy będzie miało strój z ulubionymi postaciami. Oczywiście, o ile lubi Psi Patrol. Jeżeli nie, warto celować w inne zabawki.

Redaktor naczelna portalu zperspektywymamy.pl.