Z perspektywy mamy

Najlepszy blog parentingowy

Szukasz sposobu na filtrowaną wodę kranową
Lifestyle

Szukasz sposobu na filtrowaną wodę kranową? Odpowiedź jest prosta: butelka wielokrotnego użytku!

Zawsze stawiasz na kompleksowe rozwiązania? Butelka filtrująca to idealny przykład! Chcesz dowiedzieć się więcej? Poznaj szczegóły i już dziś podejmij decyzję!

Butelka z filtrem to wyjątkowo trwałe, poręczne i lekkie rozwiązanie stworzone dla ludzi prowadzących aktywny tryb życia, uprawiających sport, a przy okazji zdających sobie sprawę jak istotną funkcję pełni regularne nawadnianie organizmu. Każda butelka wielokrotnego użytku jest wyposażona w wymienny filtr węglowy (naturalne medium filtrujące), który usuwa nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej, podnosi jej pH (alkaliczna woda pomoże ci w walce z zakwaszeniem organizmu), a przy okazji pozostawi niezmienioną ilość pierwiastków naturalnie w niej występujących (głównie magnez oraz wapń). Warto również wiedzieć, że butelka filtrująca to nie tylko najwyższa jakość i skuteczność działania, ale również ciekawy design (szeroki wybór kolorów, ergonomiczny kształt), dzięki temu szybko stanie się twoim modnym gadżetem, który pomoże ci w regularnym nawadnianiu organizmu.

Co zyskasz, sięgając po butelkę z filtrem

– będziesz EKO (znacząco ograniczysz, a z czasem może nawet wyeliminujesz zużycie jednorazowych opakowań, w których sprzedawana jest butelkowana woda ze sklepu, w związku z tym zatroszczysz się o środowisko)

– odciążysz swój domowy budżet (uwolnisz się od kupowania zgrzewek butelkowanej wody ze sklepu, dzięki temu zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale i czas)

– wyrobisz nowy pozytywny nawyk (butelka z filtrem pomoże ci w regularnym nawadnianiu organizmu)

– zapewnisz sobie komfortowe rozwiązanie (filtrowaną wodę kranową będziesz miał zawsze pod ręką)

Gdzie przyda ci się butelka wielokrotnego użytku

– w szkole/na uczelni/w pracy

– w domu

– na spacerze

– na treningu

– podczas wyjazdów

– podczas aktywności

Butelka filtrująca – po którą warto sięgnąć?

Szukasz rozwiązania, które nie tylko zagwarantuje ci najwyższą jakość, skuteczność działania, ale również ciekawy design? Postaw na butelkę filtrującą Solid od polskiej marki Dafi, która jest pierwszą butelką wielokrotnego użytku wyprodukowaną z wytrzymałego Tritanu® w Polsce. Warto wiedzieć, że jest ona całkowicie pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A i S, ponadto została dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów. Ale to nie wszystko! Poznaj ją lepiej i podejmij decyzję już dziś.

– posiada szczelne zamknięcie, chroniące przed zabrudzeniem ustnika

– jest wyposażona w naturalny filtr węglowy

– posiada Onetouch, czyli przycisk szybkiego otwierania

– posiada hipoalergiczny ustnik, wykonany z bezpiecznego silikonu

– jest wyposażona w wygodną rurkę, która pozwala na wypicie wody do końca

– jeden filtr zastępuje nawet 200 butelek jednorazowych 0,7 l

– jej dużym atutem, jest możliwość mycia zbiornika butelki w zmywarce

Chcesz wprowadzić nowy pozytywny nawyk do swojego życia? Butelka wielokrotnego użytku jest dostępna na https://dafi.pl/produkty/butelki-filtrujace/. Wejdź na stronę polskiej marki Dafi, wybierz model dla siebie, kup i korzystaj z niej każdego dnia!

Redaktor naczelna portalu zperspektywymamy.pl.