Z perspektywy mamy

Najlepszy blog parentingowy

perfumy calvin klein euphoria
Uroda

Perfumy Calvin Klein Euphoria

Perfumy Calvin Klein Euphoria to zapach, który pobudza wyobraźnię. Odkąd pojawił się na rynku w 2005 roku, spotkał się z uznaniem milionów kobiet. Nie bez powodu były nominowane do nagrody dla najbardziej luksusowych zapachów tego roku.

Po pierwsze egzotyka

Euphoria to przede wszystkim orientalne nuty zapachowe, które pobudzają zmysły i rozpalają wyobraźnię. Owoce są perfekcyjnie skomponowane z kwiatami, a całość uzupełnia bardzo zmysłowa nuta. Dzięki temu perfumy Calvin Klein Euphoria są uznawane za jedne z najbardziej seksownych na świecie. Są uwodzicielskie i tajemnicze. Tak samo jak kobiety, które je noszą.

Z czego się składa?

Każdy perfum składa się z kilku akordów. Tak samo jest z Euphorią. Nuty zapachowe z akordu wysokiego, które są nutami głowy to soczysty owoc granatu, oraz kaki i zielone nuty. Zaraz za nimi płynie akord średni. Tworzą go nuty serca – egzotyczna czarna orchidea i lotos. Podstawą dla całości jest piżmo, mahoń, fiołek i delikatne nuty śmietany. Nutą dominującą jest tajemnicza czarna orchidea. Do niej też nawiązuje niezwykły kształt flakonu Euphorii. Zapachy owoców przenikają się z kompozycjami kwiatowymi. Nad wszystkim króluje łatwo rozpoznawalna nuta śmietankowego likieru. Nie można pomylić jej z niczym innym. Jest bardzo charakterystyczna, uwodzicielska i rozpala emocje do czerwoności.

Różny rozmiar – różne potrzeby

Perfumy Calvin Klein Euphoria są dostępne w kilku pojemnościach. Najczęściej w sklepach można znaleźć flakony 100 ml, 50 ml, 30 ml i 10 ml. Najmniejsza pojemność ma praktyczne opakowanie, które idealnie nadaje się do torebki. Taką Euphorię można zabrać ze sobą wszędzie i cieszyć się jej zapachem przez cały dzień. Pozostałe pojemności mają piękne i ozdobne flakony. Są one inspirowane kwiatem czarnej orchidei. Są tajemnicze i kuszące. Wyglądają ekskluzywnie i pociągająco. Patrząc na nie, ma się ochotę sprawdzić jak pachnie prawdziwa Euphoria. Mogą być doskonałą ozdobą każdej toaletki. Wiele kobiet nie wyrzuca ich, nawet gdy perfum już się skończy.

Na kiedy? Na zawsze

Te perfumy nadają się do noszenia na co dzień i na specjalne okazje. Zawsze będą na miejscu. Pasują do energicznych kobiet, które dążą do utrzymania swojej wolności. Euphoria gra na zmysłach. Osoby, które jej używają powinny być na to przygotowane. Calvin Klein Euphoria nadaje się dla eleganckich kobiet, które nie boją się swojej seksualności. Są odważne i chcą podkreślić swoje atuty. Te kobiety nie boją się wyzwań, bo wiedzą że pachną świetnie.
Euporia to świeży zapach. Dzięki temu można nosić go przez cały rok. Nawet w upalne lato, nie traci on nic ze swojego charakterystycznego uroku.

Inne odmiany

Po sukcesie oryginalnej Euphorii, Calvin Klein zdecydował się na wypuszczenie jej potomnych zapachów. Ciekawą propozycją jest Euphoria skomponowana dla mężczyzn oraz Euphoria Man Intense. Dla pań proponuje się zapach Endless Euphoria oraz Deep Euphoria. Wspólnie z oryginalną wersją tych perfum tworzą bogatą rodzinę, w której każdy znajdzie zapach idealny dla siebie.

Redaktor naczelna portalu zperspektywymamy.pl.