środa, 18 stycznia 2017

pomysł na Dzień Babci i Dziadka LAST MINUTE DIY

Dzień Babci i Dziadka już za 2 dni - jeśli jeszcze nie macie pomysłu na prezent to zerknijcie do mojej ściągawki O TUTAJ lub wykorzystajcie jeden z moich dwóch tegoroczych pomysłów.


Pierwszy pomysł wymaga zamówienia poduszek/ poszewek z możliwością wydruku własnej grafiki :) Ja zamówiłam w poniedziałek - dziś były już u mnie. 
Wystarczyło znaleźć grafikę kwiatów - dodać napisy i fruuu... gotowe :) Podusie są z mikrofibry - idealne do przytulania :) 

Drugi z pomysłów jest podpatrzony w kwiaciarni - jednak ani grafika ani kwota jaką przyszłoby zapłacić do mnie nie przemówiła, co jednak nie przeszkodziło mi w stworzeniu własnych skarbonek na zaskórniaki dla Babci i Dziadka :)

W sklepie "po 3,5zł" (u nas w mieście jest ich kilka) udało mi się dorwać urocze metalowe skarbonki. Wystarczyło odnaleźć odpowienią grafikę, dodać napis i projekt gotowy.

Projekt napisów wydrukowałam na samoprzylepnych etykietach, wycięłam, zaokrągliłam rogi (swoją drogą taki dziurkacz to świetna sprawa) i nakleiłam na puszkach.


Skarbonki na kasę Babci i Dziadka gotowe :) 


Oczywiście zdaję sobie sprawę, że takie prezenty "z przymróżeniem" oka nie każdym Dziadkom przypadną do gustu ale dziewczynki mają to szczęście, że ich dziadkowie należą do tych wesołych :) 

To jak? Macie już pomysł na prezent dla swoich dziadków? Jak się Wam podobają moje pomysły? 

Ps. mam nadzieję, że dziadkowie nie zobaczą tego wpisu zanim zostaną obdarowani :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Z perspektywy mamy , Blogger