wtorek, 6 grudnia 2016

w to się gra! Egmont

Zastanawiacie się w jaki zainwestować prezent by dziecko było szczęśliwe, a prezent nie został porzucony w kąt już następnego dnia? 
W tym roku najlepszym prezentem będą rodzinne GRY :) 


Naszym dziewczynkom Mikołaj przyniósł kolejne już gry do naszej kolekcji - aniołek przyniesie kolejne dzieciakom w rodzinie :) 
Gry to nie tylko zabawa rozwijająca wyobraźnię i kratywność. Tutaj inwestujemy w czas spędzony razem, rodzinnie, z dziećmi! A czas poświęcony dzieciom jest najpięknieszym prezentem nei tylko na święta <3
Wśród bogatej oferty gier wydawnictwa Egmont znajdziemy takie, które zachwycą te najmniejsze dzieci - jak choćby KOTEK PSOTEK, te starsze dzieci - jak AHOJ, PIRACI czy już "poważną młodzież" czyli wiek 8 lat + jak  SŁOWOSTWORY :) 
Niemniej jednak gry zachwycą nie tylko dzieciaki ale również rodziców, ciocie, wujków i dziadków - żyłka rywalizacji i chęć wspólnego osiągnięcia celu będzie idealną motywacją do wspólnego spędzania czasu na grach :) 

W dzisiejszym wpisie chciałabym Wam przybliżyć grę DUUUSZKI! którą dostanie prawie 8-letni siostrzeniec ;) 

Gra zawiera przestrzenne, drewniane elementy jak fotel, duch, ksiażka, myszka i butelka oraz karty przedstawiające ilustrację tych elementów ale często w innej kolorystyce. 
Zadaniem graczy jest wskazanie drewnianego elementu odpowiadającemu wizerunkowi na karcie. Ale nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie zamieszane kolory na kartach. Tutaj trzeba się pilnować i zwracać uwagę na kolorystykę. Liczy się spostrzegawczość i szybkość. Grę wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej kart ;) Mam nadzieję, że gra się spodoba siostrzeńcowi :) 
W innych postach pokażę Wam jak świetną zabawę gwarantują inne gry Egmont. A jeśli chcecie się dowiedzieć o innych grach to zapraszam do zakładki GRY :) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Z perspektywy mamy , Blogger