czwartek, 1 września 2016

Crayola - gigantyczne kolorowanie

Choć od premiery filmu Gdzie jest Dory minęło już kilka tygodni to wciąż wszystko co jest związane z tą uroczą zapominalską rybką nadal jest chętnie wybierane przez dzieci. W nasze ręce trafiła kolorowanka, ale nie byle jaka! GIGANTYCZNA kolorowanka - Gdzie jest Dory? której producentem jest Crayola


W teczce znajdziemy 18 wielkich kolorowanek, każda z nich ma format 32x49 cm. Dziewczynki cieszyły się przeogromnie mogąc wybrać sobie taki obrazek jaki się im podobał i ochoczo zabrały się do kolorowania. 

Duży format ułatwił Mai utrzymać się w ryzach i nie wyjeżdżać kolorami poza kontury - nie bez znaczenia okazały się tutaj kredki - duże, trójkątne kredki świecowe są nie tylko miękkie, ale także dzięki swoim kształtom i odpowiedniej grubości nie wyślizgują się dziecku z rąk ani nie uciekają z blatu biurka. Trójkątny kształt kredki utrwala w dziecku prawidłowe trzymanie kredek, tak by w późniejszych latach prawidłowo trzymało długopis, ołówek czy pióro.

W Karince ostatnio obudziła się mała sroczka, która kocha wszystko co błyszczące i brokatowe - dlatego jej rybka Dora zyskała nowe kolory - mieniła się od intensywnych barw brokatowych kredekCoś czuję, że często wylądują w przedszkolnym plecaku Karinki, podobnie jak dwustronne kredki, które zajmą mało miejsca pomimo, że mają aż 24 kolory. 
Pamiętam, że jak byłam nastolatką to moja młodsza siostra takie miała - ale jej zazdrościłam! wydawało mi się to niesamowite, że jedna kredka może mieć dwa kolory. 


Crayola insiruje artystyczną kreatywność dziecka pozwalając na długie godziny zabawy. Wśród oferty znajdziemy kredki dostosowane do wieku i zdolności dziecka, a różne kolorowanki pozwalają odkrywać świat bajkowcych postaci i tworzyć je na nowo.  Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Z perspektywy mamy , Blogger