sobota, 24 października 2015

Zlot Pingwinów, Wydawnictwo EGMONT

Wyobraźcie sobie, że pingwiny postanawiają udać się na zlot! Wygrzewać swe czarne kuferki na słoneczku. Nie jest to jednak takie proste, gdy w kolejce na arktyczną górę ustawiają się nie tylko małe i duże pingwiny ale także inne zwierzęta. 
Nie byłoby w tym nic trudnego gdyby nie fakt, że pokryta lodem góra jest śliska i sprawia wszytkim kłopoty. ZLOT PINGWINÓW to gra zręcznościowa EGMONT, zarówno dla mniejszych jak i całkiem starych graczy. Bo to nie wiek, a umiejętności decydują o wygranej. Trójwymiatowa konstrukcja bryły lodowej, ustawiana na szklanych kulach sprawia, że rozgrywki są bardzo zaciekłe i nieprzewidywalne. 
Przestrzenna gra to nowość dla Karinki. Sprawiła jej wiele radości, ale dość szybko ją także przy pierwszych rozgrywkach irytowało, że nie może sobie poradzić z ustawieniem poszczególnych figur dlatego zrezygnowaliśmy z kulek. Potem wystarczyło jednak odrobinę ćwiczeń by... mnie ograć.  Gra staje się bardzo emocjonująca, a największą radość dziecku sprawia niepowodzenie rodzica. Największym zainteresowaniem cieszą się ryby - które mają postać klipsów. 
Gra jest świetną rozrywką dla całej rodziny.
Jej zaletą jest też niewielkie, solidnie wykonane pudełko, które pomieści wszystkie elemety gry i które możemy zabrać ze sobą wszędzie. 

Polecamy. 

1 komentarz:

  1. Nie miałam jeszcze okazji grać w grę przestrzenną, ale narobiłyście mi z Karinką ogromnej ochoty!

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Z perspektywy mamy , Blogger