niedziela, 11 października 2015

Cudze jabłka. Wydawnictwo Literackie


Jesień to czas najlepszy by oddać się lekturze ciekawej książki.  Uwielbiam usiąść pod kocem, zapalić kominek, z którego unosi się zapach wosku, i zatopić się w ksiażce, przenosząc się w inny wymiar.
Dziś przychodzę do Was z recenzją książki Wydawnictwa Literackiego - Cudze Jabłka Agnieszki Krakowiak- Kondrackiej


Ewa i Marek mają życie usłane różami - o nic nie muszą się martwić. I nagle wszytko co dotychczas wydawało się pewne pęka jak bańka mydlana. 
W portfelu kilka złotych, brak perspektyw na lepsze jutro i zawiedzione zaufanie nie wróżą nic dobrego.
Cudze jabłka to opowieść o życiu, z wszystkimi blaskami i cieniami. To opowieść o wartości pieniądza i ludzkiego uczucia. Czy pieniądze są w życiu najważniejsze? Czy tytułowe "cudze jabłka", dostępne na wyciagnięcie ręki okarzą się na tyle kuszące, by ich skosztować, a może główni bohaterowie odnajdą szczęście w nieszczęściu? 
Książkę polecam każdemu. Nie dość, że napisana przystępnym językiem, więc szybko się ją czyta to po lekturze patrzymy pełni optymizmu na nasze jutro. Pięknie pokazana miłość, z wszelkimi rozterkami, odcieniami szarości i zwątpienia, ale w gruncie rzeczy silna i pokonująca przeszkody to to co literatura kobieca kocha. I to co ja pokochałam w tej historii. 

4 komentarze:

  1. Zaciekawiła mnie, jeszcze nic nie czytałam tej autorki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Książka z morałem, przeczytałam i polecam ;-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo apetyczne zdjęcia:) Książka ciekawie się zapowiada

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Z perspektywy mamy , Blogger