czwartek, 19 lutego 2015

Wesołe Zwierzaki - testujemy z Blogosferą Canpol

Witajcie,
w życiu małego człowieka pojawia się moment, w którym pragniemy nauczyć go posługiwać się naczyniami oraz sztućcami. Gdy zdobywa umiejętności samodzielnego jedzenia. I choć początkowo więcej jedzenia ląduje na podłodze, a napojów na dopiero co ubranej bluzeczce to warto pozwolić dziecku na samodzielną naukę. 
Ci co nas czytają to wiedzą, że zgłosiłam nasz blog do testowania produktów na Blogosferze Canpol
Do testów Maja otrzymała zestaw Wesołe Zwierzaki.


W skład zestawu wchodzi kubek treningowy oraz estetycznie zapakowany 5-elementowy zestaw naczyń plastikowych. Na wszystkich elementach znajdziemy sympatyczną grafikę pszczółek i misia. 


Kubek treningowy jest wyposażony ułatwiające trzymanie uchwyty, wyprofilowanie oraz ustnik- niekapek. Sprawdzone - nie kapie, w żadnej pozycji.

W zestawie naczyń znajdziemy kubek, miseczkę, talerzyk, widelczyk i łyżeczkę. Elementy nadają się do używania w mikrofalówce. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że są bezpieczne dla dziecka - nie stłuką się. Talerzyk posiada mały rant- więc jedzenie nie będzie z niego łatwo spadać. Sztućce oraz kubeczek są idealnie dostosowane do małych rączek. 
Maja pierwsze treningi samodzielności jedzenia ma już dawno za sobą i nieźle sobie radzi to zestaw tak jej przypadł do gustu, że się z nim nie rozstaje. Kubek treningowy sprawdza się podczas zabaw i w nocy. 
Myślę, że taki zestaw jak Wesołe Zwierzątka Canpol będzie idealnym prezentem dla roczniaka. Canpol proponuje też inne wersje kolorystyczne więc każdy wybierze coś dla siebie.

* Fakt, że produkt otrzymałam nie wpłynął na moją ocenę. 

7 komentarzy:

 1. To w sumie frajda chyba dla dzieciaczków, jeść "z" takich zwierzaczków :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też uważam, że taki zestaw to świetny prezent :)
  Piękna recenzja

  www.MartynaG.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. coś dla mojego szkraba, ma 19 miesięcy i na pewno taki zestawik przydałby się

  OdpowiedzUsuń
 4. Widać, że córcia jest już bardzo samodzielna :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie wygląda. Myślę, że dla dziecka to też fraja, że ma swoje własne :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ładny zestaw - podoba mi się kolorystyka

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Z perspektywy mamy , Blogger