środa, 17 grudnia 2014

TACTIC Serrrki!

Witajcie :) 
Jak tam przedświąteczne przygotowania? u nas pierniczki już upieczone, prezenty zapakowane, a ja planuję jaki tort upiec Mai na 2 urodziny. 
Chciałabym Wam dziś opisać grę, która jest z nami ponad pół roku i nie zdążyła się jeszcze znudzić Karince - ba! tak ją lubi, że może w nią grać do znudzenia (naszego oczywiście - nie jej).

Serrrki! to wytwór firmy TACTIC


Zadaniem jest zebranie jak największej ilości serków. Gra jest przeznaczona dla dzieci od 5 roku życia - ale Karinka bez problemu sobie z nią radzi, a przecież dopiero we wrześniu skończyła 4 latka.

W zestawie znajdziemy 31 kawałków sera - solidnie wykonane drewniane klocki imitujące serek, planszę, pięć talerzyków na serki, 2 drewniane kostki oraz instrukcję.  


Gdy na wyrzuconej kostce znajdziemy ilustrację serka możemy go zabrać z planszy na swój talerzyk - gdy znajdziemy myszkę to zaczyna się robić ciekawiej - zabieramy serek innemu graczowi.
Musicie mi uwierzyć na słowo - Karinkę najbardziej cieszy gdy może serek podwędzić mamusi lub tatusiowi. Ale nie tylko Karinkę interesuje ta gra - my z mężem także jesteśmy nią zauroczeni. Czas spędzony wspólnie z Karinką - i Mają, która pomaga nam wyrzucać kostki - jest bezcenny. A Karinka się uczy, że nie zawsze da się wygrać - czasami ktoś jest lepszy. Polecamy tę grę całym rodzinom. Trudność można stopniować, więc i starsze dzieciaki nie będą się nudzić.
Cena to od 59,99 zł np. na merlin.pl

A Wy? w co gracie najczęściej?

3 komentarze:

  1. Bardzo fajna gra, my z synkiem na razie nie gramy bo jest jeszcze za mały :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Z perspektywy mamy , Blogger