poniedziałek, 1 września 2014

czas do przedszkola :)

Witajcie Kochani :)

Dopiero co się zaczęły wakacje, a dziś już 1 września i czas rozpocząć nowy rok szkolny. Dla Karinki to będzie kolejny rok wśród maluszków. 
Wyprawka skompletowana już dawno, dzisiaj przejrzana wte i wewte by jutro rano wszystko zanieść do przedszkola. 
Zobaczcie jak wygląda nasza tegoroczna wyprawka przedszkolaka ;)

Plecaczek, który z powodzeniem służył nam cały rok i w tym roku zostanie wykorzystany. Taki lub podobny plecak można zamówić u Limpopo i powiem Wam, że warto bo pomimo codziennego użytkowania i pomimo kilku prań plecaczek jest jak nowy i nic uroku mu nie ubyło :) Przez ten rok Karince w przedszkolu będą towarzyszyć karty pracy TROPICIELE z wydawnictwa WSiP.


Nie może się też obyć bez zamiennego obuwia - w tym roku zdecydowałam się na ciemne pantofle polskiej firmy Zetpol, zapinane na rzepy. Będą nie tylko wygodne ale i łatwe w utrzymaniu w czystości.
  


Obowiązkowym elementem jest także kamizelka odblaskowa, co osobiście uważam za bardzo ważną rzecz- pamiętajcie, że taka drobnostka jak odblask sprawia, że Wasze dziecko jest bezpieczniejsze na drodze i bardziej zauważalne przez kierowców.

Karinka do przedszkola nosi śniadanie - w śniadaniówce od BranQ


Pojemników mamy 2 - na zmianę :) oczywiście pierwszy musiał być różowy :p Oba są duże, dwukomorowe więc zmieści się i kanapka i owoc czy jogurcik :)

Z wyprawki przedszkolnej obowiązującej u nas w przedszkolu to już wszystko, bo reszta rzeczy jest w przedszkolu. 
Ale pokażę Wam jeszcze jaką kurteczkę jej kupiłam i buty. 
Kurtka z Pepco:Buty Axim kupiłam też stacjonarnie :)

A więc od jutra Karinka może śmiało iść do przedszkola :) Zresztą już dziś marudziła, że tak krótko było ;)

A jak Wasze dzieciaki i ich szkolne lub przedszkolne wyprawki?

1 komentarz:

  1. Bardzo fajna kurteczka ...u mnie jeszcze nie ma dylematu szkoły...synek ma dopiero 14 miesięcy i jeszcze troche czasu minie ,za nim ruszy do przedszkola :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Z perspektywy mamy , Blogger