środa, 16 lipca 2014

Ecobetula, Sylveco - moc brzozy zamknięta w słoiczku

Hej :)

Na wstępie chciałabym Was przeprosić, że jestem tak rzadko. Obecnie mam wrażenie, że ktoś mi kradnie kilka godzin z doby. Uczestniczę w szkoleniu z urzędu pracy, szukam pracy i mam za sobą pierwszą rozmowę kwalifikacyjną. Mój wolny czas jest ograniczony do minimum. A co za tym idzie czasami moje potrzeby schodzą na dalszy plan. Przyznaję się szczerze, że czasem dopiero popołudniu przypominam sobie o śniadaniu. Wiem, nie tak to powinno być - obiecuję sobie, że się poprawię - ale często na obietnicach się kończy. 

Dziś mam dla Was kilka słów na temat suplementu diety Sylveco - ECOBETULA :) 

Do kupienia TUTAJ za cenę 69 zł zamiast 85 zł promocja! 
Dobroczynne właściwości soku z brzozy znały już nasze babcie - my mamy ten plus, że firmy wyszły na przeciw potrzebom konsumenta stwarzając produkty ułatwiające nam czerpanie z dóbr natury.


Ecobetula to suplement diety zamknięty początkowo w kartoniku, zabezpieczony banderolą Sylveco - w środku opakowania produkt o konsystencji musu - lekkiego kremu w białym kolorze - ale nie do smarowania, a do jedzenia. Miarka - maleńka łyżeczka również jest dołączona. Smak - gorzki. Ale to nie ma smakować - ma działać!
Nie będę się rozwodzić za długo nad tym w jaki sposób ma działać, przeczytajcie ze zdjęcia opakowania. Napiszę Wam o efektach jakie zauważyłam u siebie przy regularnym stosowaniu. 

Suplement zaczęłam stosować w dniu, kiedy na moich ustach zauważyłam opryszczkę (która wraca do mnie przy osłabieniu organizmu) - zniknęła po 2 dniach!!! nie mogłam uwierzyć, bo zawsze męczę się przynajmniej tydzień. Potem przyplątało się zapalenie płuc, ale myślę, że na taką chorobę Ecobetula jest za słaba i nie mam o to pretensji.
Drugim bardzo zauważalnym skutkiem jest u mnie poprawa przemiany materii, z którą, przez nieregularne posiłki, mam problem. Jestem zadowolona :) 
Więcej na temat Ecobetula możecie poczytać na stronie zdrowie.brat.pl 

Jeżeli chcielibyście skorzystać to dla moich czytelników sklep proponuje rabat:


Korzystacie z takich suplementów opartych na naturalnych składnikach? 

5 komentarzy:

 1. Ja cie krem do jedzenia :D super że pomaga . Brat, ma same "dobre" działające rzeczy :) Dobre szkoda że nie w smaku , ale tak jak napisałaś ma działać! nie smakować :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja miejscowa firma:D bardzo ją lubie ...i mam bardzo dużo kosmetyków :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Bedziemy cierpliwi i mocno trzymamy kciuki :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Ecobetulę daję moim dzieciom już 3 rok, w okresie jesienno- zimowym codziennie na czubeczek łyżeczki, ich odporność znacznie się poprawiła, praktycznie przestali chorować, jeśli już ich zaatakuje jakiś wirus, to przechodzą go łagodnie i szybko. Rewelacja!!!!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Z perspektywy mamy , Blogger